Yaşam

Tûba Büyüküstün ve Halit Ergenç’in başrollerini paylaştığı ‘Yarın Yokmuş Gibi’ dizisi muhteşem galaya sahne oldu.

başroldeHalit Ergenç ve Tûba Büyüküstün tarafından paylaşıldı, 14 Şubat’ta GAIN’de yayınlanacak“Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin galası Soho House İstanbul’da yapıldı.

Tûba Büyüküstün ile Halit Ergenç’i yıllar sonra bir araya getiren “Yarın Yokmuş Gibi” dizisinin galası Soho House İstanbul’da yapıldı. Dizi ekibinin yanı sıra Murat Boz, Tekçe Akalay, Fırat Tanış, İbrahim Selim, Seda Bakan, İstek Kocaoğlu, Dolunay Soysert, Cihangir Ceyhan, Serkan Altunorak, Engin Hepileri, Beyza Şekerci ve Mahsun Karaca gibi ünlü isimler de katıldı. gece.

Dizinin yönetmeni Ergenç, Büyüküstün ve Zeynep Günay basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çekimlerin çok keyifli geçtiğini belirten Büyüküstün, şunları söyledi: “Çok farklı bir deneyim yaşadık. Set bizim için çok keyifliydi. “Çok güçlü bir senaryoyla iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum” dedi.

Dizinin konusuyla ilgili konuşan Halit Ergenç, “Siyasi bir yazarın bir oyuncuyla röportaj yapmasıyla başlayan bir hikaye bu… Bir gecede birbirimizi tanıma sürecini izliyoruz.”

14 Şubat’ta GAIN’de yayınlanacak…

Yönetmen Zeynep Günay, tek mekanda ve tek gecede geçen dizi hakkında şunları söyledi: “Bu her zaman olan bir şey değil… Bu kadar güçlü iki oyuncuyla harika bir set deneyimi yaşadığım için çok mutluyum.” “Umarım çalışmamız izleyicilerin kalplerine dokunur” diye ekledi.

Dört bölümden oluşan ve 14 Şubat’ta GAIN’de izleyiciyle buluşacak olan dizi, bir röportaj aracılığıyla tanışan genç oyuncu Manolya (Tûba Büyüküstün) ile deneyimli gazeteci Hakan’ın (Halit Ergenç) ön yargılarıyla yüzleşmeleri ve değişimlerini anlatıyor. birlikte geçirdikleri kısa ama zor dönemde birbirlerine yaklaşımları. alıyor. Yarın Yokmuş Gibi’de izleyiciyi romantizm ve gizem dolu bir atmosfer bekliyor.

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, CB Medya imzasını taşıyan dizi, 2003 yapımı Röportaj filminden senarist Ekin Atalar tarafından televizyon dizisine uyarlandı.

“Yarın Yokmuş Gibi” tüm bölümleriyle 14 Şubat’ta sadece GAIN’de…

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

soguthaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu