Haber

EY, Birleşik Krallık Terra Carta mührü ile ödüllendirildi

EY, Birleşik Krallık Galler Prensi tarafından Sürdürülebilir Piyasalar Girişimi kapsamında iklim değişikliğiyle mücadeleye somut olarak katkıda bulunanlara verilen ‘Terra Carta Mührü’ ile ödüllendirildi. Bu mühür, iklim ve doğa açısından olumlu bir gelecek yaratma yolunda aktif olarak liderlik eden küresel şirketleri tanıyor.

Uluslararası danışmanlık, denetim ve vergi şirketi EY (Ernst & Young), Çevre dostuDünyanın geleceğine yönelik yaklaşımı ve girişimleri doğrultusunda küresel ölçekte geçerlidir. Terra Carta MührüÖdül almaya hak kazanan 17 küresel şirketten biri oldu.

Sürdürülebilir Piyasalar Girişimi’nin bir parçası olarak kurulan ve adını insanlara temel hak ve özgürlükler konusunda ilham veren Magna Carta’dan alan Terra Carta projesi, doğayı, insanı ve gezegeni küresel değer yaratmanın merkezine koyuyor. Terra Carta Mührü, Sürdürülebilir Piyasalar Girişimi’nin 10 Terra Carta Unsurundan bir veya daha fazlasıyla uyumlu, yüksek etkili, büyük ölçekli, şirket çapında bir proje, girişim veya stratejinin başarısını gösteren şirketlere verilir.

EY, paydaşlarına değer sağlama ve daha iyi, daha sürdürülebilir bir çalışma dünyası inşa etme ilkesiyle çalışmalarını yürütmektedir. Sürdürülebilirlik raporlamasında dönüşümü teşvik etmek ve tek bir kuruluşun ulaşamayacağı kolektif hedeflere ulaşmak için müşterilerle, uluslararası kuruluşlarla, iş dünyasının liderleriyle ve segmentini paylaştığı şirketlerle iş birliği yapma ve böylece uzun vadeli sürdürülebilirliği teşvik etme becerisiyle öne çıkıyor. vadeli değer yaratma.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-taslicay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu