Teknoloji

Dead Space’in Devam Filmlerinin Remake’leri de Olabilir!

27 Ocak 2023’te vizyona girdi, bir yeniden yapımdan bekleyebileceğimiz her şeyi karşılıyor Ölü Uzay Yeniden Yapımı oyuncular tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Orijinal Dead Space bile harika olsa da, yeniden yapımının daha da mükemmel olması EA için büyük bir başarıydı.

Şirket, bu büyük başarının ardından oyunculara anketler gönderdi ve bu anketlerde Dead Space’in devam oyunları da gönderildi. yeniden yapmak isteyip istemediklerini sormak öğrendi. Kaynak, NewBlood stüdyosunda çalışan geliştirici Dillon Rogers.

Dead Space 2 ve 3 yeniden yapılabilir

Her ne kadar Dead Space’in geliştiricisi olan Motive’e sorulduğunda, “ Yeni bir Dead Space oyunu yapmak istiyoruz. ”, EA’nın fikirleri karşı tarafta görünüyor. Özellikle Resident Evil 2 Remake’den sonra kaliteli tekrar yapımlara ne kadar ihtiyacın varBunu gören EA harekete geçti.

Oyunculara göre ‘ Dead Space 2 ve Dead Space 3 için yeniden yapımlar ister misiniz? ‘ anketi elbette şirketin bunu kesin olarak yapacağı anlamına gelmiyor. Hatırlarsanız üçüncü oyun, geleceği belirleyen dördüncü oyun, İlginç bir sonu vardı.

Bu nedenle, geliştirici Motive’in yeni oyunlar geliştirmek istemesi anlaşılabilir. Bu değil Oyuncular ve EA de yeniden yapımı istiyor gibi görünüyor . Ne düşünüyorsun? Lütfen niyetlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu